Monter konstrukcji antygradowych

Praca: Monter konstrukcji antygradowych


Powiatowy Urząd Pracy w Skierniewicach
Monter konstrukcji antygradowych
Miejsce pracy: Pamiętna
Numer: StPr/20/0608
OBOWIĄZKI:
montaż konstrukcji antygradowychprzygotowanie sprzętu potrzebnego do montażu
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: podstawowe, brak
Uprawnienia: umiejętność pracy w zespole

Miejsce pracy:

Pamiętna


Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na czas określony


Wynagrodzenie brutto:

od 2 600 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Skierniewicach



Zobacz podobne oferty

Monter rowerów elektrycznych

Powiatowy Urząd Pracy w Opocznie

Lokalizacja: łódzkie/ Paradyż
Dodane: wczoraj
ŁĄCZENIE POSZCZEGÓLNYCH CZĘŚCI W ZESPOŁY ORAZ ZESPOŁÓW W GOTOWE ROWERY. Wymagania konieczne: Wykształcenie: brak lub niepełne podstawowe, brak Wymagania inne: MILE WIDZIANE DOŚWIADCZENIE ZAWODOWE, WYMAGANE...
POZNAJ OFERTĘ

Monter instalacji fotowoltaicznych

Powiatowy Urząd Pracy w Radomsku

Lokalizacja: łódzkie/ Radomsko
Dodane: wczoraj
pomoc przy wykonywaniu instalacji fotowoltaicznych Wymagania konieczne: Wykształcenie: średnie zawodowe, brak Uprawnienia: Chęci do pracy
POZNAJ OFERTĘ

Monter instalacji fotowoltaicznych

Powiatowy Urząd Pracy w Łodzi

Lokalizacja: łódzkie/ Łódź
Dodane: wczoraj
-wykonywanie montażu paneli fotowoltaicznych oraz nadzór i kontrola prac a także uruchamianie urządzeń - wykonywanie prac związanych z eksploatacją urządzeń ( przeglądów, konserwacji, regulacji i napraw) -praca...
POZNAJ OFERTĘ

Samodzielny montażysta mebli

Powiatowy Urząd Pracy w Skierniewicach

Lokalizacja: łódzkie/ Skierniewice
Dodane: wczoraj
PRZYGOTOWANIE MEBLI DO MONTAŻU, MONTAŻ MEBLI U KLIENTA, TRANSPORT Wymagania konieczne: Wykształcenie: zasadnicze zawodowe, brak Wykształcenie: średnie zawodowe, brak Uprawnienia: KURS PRAWA JAZDY B Wymagania inne:...
POZNAJ OFERTĘ