Monter instalacji wentylacyjnych i klimatyzacyjnych

Praca: Monter instalacji wentylacyjnych i klimatyzacyjnych

Powiatowy Urząd Pracy w Łodzi
Miejsce pracy: Łódź
Numer: StPr/20/5330
OBOWIĄZKI:
- montaż instalacji wentylacyjnych i klimatyzacyjnych- obsługa maszyny do spawania punktowego DALEX 3528-4D- obsługa spawarki według technologii spawania PN-EN ISO 15614-1:2008- miejsce wykonywania pracy: Łódź, ul. Wróblewskiego 18 / 402 oraz miejsca wyznaczone na terenie RP- umowa zlecenia na okres 36 m-cy
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: podstawowe, brak

Wymagania inne:

umiejętność obsługi maszyny do spawania punktowego DALEX 3528-4Dumiejętność obsługi spawarki według technologii spawania PN-EN ISO 15614-1:2008praca na wysokości powyżej 3 metrów

Miejsce pracy:

Łódź

Rodzaj umowy:

Umowa zlecenie / Umowa o świadczenie usług

Wynagrodzenie brutto:

od 17 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Łodzi