Monter instalacji sanitarnych

Praca: Monter instalacji sanitarnych

Powiatowy Urząd Pracy w Rawie Mazowieckiej
Miejsce pracy: Rawa Mazowiecka
Numer: StPr/21/0271
OBOWIĄZKI:

Sumienne i staranne wykonywanie pracy, stosowanie się do poleceń przełożonych, przestrzeganie czasu pracy, montaż instalacji sanitarnych i grzewczych.

WARUNKI PRACY:

Wymagania inne:

Praca na terenie całego kraju. Wymagane doświadczenie zawodowe.

Miejsce pracy:

Rawa Mazowiecka

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na czas nieokreślony

Wynagrodzenie brutto:

do 2 800 PLN

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Rawie Mazowieckiej