Monter instalacji hydraulicznych

Praca: Monter instalacji hydraulicznych


Dynamiczne rozwijająca się firma Drotex Sp z o.o. www.drotex.eu poszukuje pracownika na stanowisko:

 

Monter instalacji hydraulicznych
Miejsce pracy: woj. łódzkie
Zakres obowiązków:
  • montaż instalacji sanitarnych
  • montaż urządzeń grzewczych
Wymagania:
  • 2 letnie doświadczenie w branży,
  • umiejętność pracy w zespole,
  • prawo jazdy kat. B,
  • sumienność, punktualność, odpowiedzialność.
Oferujemy:
  • umowa o pracę (etat),
  • odpowiednie wynagrodzenie,
  • szkolenia zawodowe,
  • transport, wyżywienie, zakwaterowanie.
Prosimy o dopisanie klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych w procesie rekrutacji.


Zobacz podobne oferty

Monter instalacji wentylacyjnych, grzewczych i sanitarnych

MULTiSERWIS Sp. z o.o.

Lokalizacja: łódzkie/
Dodane: 2021-07-21
Miejsce pracy: Austria – Wiedeń, Innsbruck Na tym stanowisku będziesz odpowiedzialny za: Montaż kanałów wentylacyjnych, instalacji sanitarnych i grzewczych na budowach przemysłowych Montaż i serwisowanie...
POZNAJ OFERTĘ

Monter sieci wod-kan / Brygadzista

WALMAR

Lokalizacja: łódzkie/
Dodane: 2021-07-19
wykonywanie prac ziemnych na terenie budowy (wykonanie sieci wod-kan, gaz) kierowanie zespołem pracowniów współpraca z pozostałymi pracownikami min. pół roczne doświadczenie na danym stanowisku umiejętność...
POZNAJ OFERTĘ

Monter instalacji sanitarnych

Powiatowy Urząd Pracy w Zgierzu

Lokalizacja: łódzkie/ Ozorków
Dodane: 2021-07-12
montaż instalacji wodno-kanalizacyjnych, grzewczych, chłodniczych,klimatyzacyjnych, usuwanie awarii Wymagania konieczne: Wykształcenie: podstawowe, brak Uprawnienia: Prawo jazdy kat. B Wymagania inne: w zawodzie
POZNAJ OFERTĘ

Monter instalacji sanitarnych

Powiatowy Urząd Pracy w Rawie Mazowieckiej

Lokalizacja: łódzkie/ Rawa Mazowiecka
Dodane: 2021-07-05
Sumienne i staranne wykonywanie pracy, stosowanie się do poleceń przełożonych, przestrzeganie czasu pracy, montaż instalacji sanitarnych i grzewczych. Wymagania inne: Praca na terenie całego kraju. Wymagane...
POZNAJ OFERTĘ