Monter instalacji fotowoltaicznych

Praca: Monter instalacji fotowoltaicznych

Ogłoszenie numer: 3850851, z dnia 2020-11-12

poszukuje pracowników na stanowisko

Miejsce pracy: łódzkie

Opis stanowiska

Montaż instalacji fotowoltaicznych na terenie Holandii

Wymagania

  • doświadczenie w montażu instalacji fotowoltaicznych,
  • gotowości do podjęcia pracy na terenie Holandii,
  • dobra znajomość języka angielskiego lub niemieckiego,
  • umiejętności techniczne,
  • sumienność w wykonywaniu obowiązków.

Mile widziane:

  • prawo jazdy kat. B,
  • certyfikat VCA.

Oferujemy

  • wynagrodzenie adekwatne do posiadanych umiejętności i zaangażowania,
  • zapewnione zakwaterowanie oraz transport do pracy,
  • niezbędną odzież roboczą oraz narzędzia do wykonywania pracy,
  • pakiety medyczne,
  • ubezpieczenie grupowe.