Monter instalacji fotowoltaicznych

Praca: Monter instalacji fotowoltaicznych

Powiatowy Urząd Pracy w Pabianicach
Miejsce pracy: Ksawerów
Numer: StPr/21/0039
OBOWIĄZKI:
Montowanie instalacji fotowoltaicznych. Umowa o pracę na okres 3 lat. Praca od poniedziałku do piątku w godzinach 9:00-17:00. Praca w miejscach zleconych przez pracodawcę.
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: brak lub niepełne podstawowe, brak

Wymagania inne:

Umiejętność montażu modułu fotowoltaicznego typu AEM6-60 Series oraz instalacji inwentera typu Suntrio plus 4K-10K. Znajomość działania instalacji fotowoltaicznej.

Miejsce pracy:

Ksawerów

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na czas określony

Wynagrodzenie brutto:

od 2 800 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Pabianicach