Monter instalacji fotowoltaicznych

Praca: Monter instalacji fotowoltaicznych

Powiatowy Urząd Pracy w Łodzi
Miejsce pracy: Łódź
Numer: StPr/20/5449
OBOWIĄZKI:

-wykonywanie montażu paneli fotowoltaicznych oraz nadzór i kontrola prac a także uruchamianie urządzeń - wykonywanie prac związanych z eksploatacją urządzeń ( przeglądów, konserwacji, regulacji i napraw) -praca w godzinach 08:00-12:00; 13:00-17:00 -miejsce wykonywania pracy Łódź 93-011 ul.Tuszyńska 15 lok.28 oraz teren całej Polski wg.zleceń

WARUNKI PRACY:

Wymagania konieczne:

Wykształcenie: brak lub niepełne podstawowe, brak

Wymagania inne:

umiejętność montażu paneli fotowoltaicznych marki QCELLS Q PEAK DUO; JA SOLAR JAM 602S10 umiejętność montażu inwertera

Miejsce pracy:

Łódź

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na czas określony

Wynagrodzenie brutto:

od 1 300 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Łodzi