Praca: Monter bram


Powiatowy Urząd Pracy w Zduńskiej Woli
Monter bram
Miejsce pracy: Rębieskie
Numer: StPr/22/0303
OBOWIĄZKI:
montaż systemów ogrodzeniowych, załadunek i rozładunek systemów ogrodzeniowych, weryfikacja poprawności zamontowanych systemów
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: zasadnicze zawodowe


Wymagania inne:

- praca w godz. 07.00 - 15.00

Miejsce pracy:

Rębieskie


Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na czas określony


Wynagrodzenie brutto:

od 3 200 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Zduńskiej Woli



Zobacz podobne oferty

h3

Montażysta Mebli

AGATA Spółka Akcyjna

Lokalizacja: łódzkie/ Łódź
Dodane: dzisiaj
Do głównych obowiązków na tym stanowisku będzie należało: Montaż mebli pokojowych oraz kuchennych w Salonie Agata; Prace pomocnicze związane z instalacją i montażem mebli; Prace przygotowawcze przy budowie...
POZNAJ OFERTĘ

Monter ociepleń budynków

Powiatowy Urząd Pracy w Łowiczu

Lokalizacja: łódzkie/ Łowicz
Dodane: wczoraj
staż zawodowy ALGORYTM do 12 miesięcy Wymagania konieczne: Wykształcenie: podstawowe
POZNAJ OFERTĘ

Młodszy monter

Powiatowy Urząd Pracy w Łodzi

Lokalizacja: łódzkie/ Stryków
Dodane: wczoraj
- praca przy monyażu drobnych elementów - dbanie o dobrą jakość wytwarzanych produktów - realizacja zleconych zadań - praca wymagająca precyzji i skupienia - praca w kilkuosobowych zespołach - praca...
POZNAJ OFERTĘ

Monter pojazdów i urządzeń transportowych

Powiatowy Urząd Pracy w Tomaszowie Mazowieckim

Lokalizacja: łódzkie/ Żelechlinek
Dodane: 2022-07-01
przygotowanie przyczep do montażu, wykonywanie prac pomocniczych polegających na dopasowaniu części montażowych oraz myciu i czyszczeniu jednostek montażowych Wymagania konieczne: Wykształcenie: podstawowe...
POZNAJ OFERTĘ