Praca: Montażysta okien

Powiatowy Urząd Pracy w Skierniewicach
Montażysta okien
Miejsce pracy: Skierniewice
Numer: StPr/24/0353
OBOWIĄZKI:
MONTAŻ STOLARKI OKIENNEJ I DRZWIOWEJ. KONTROLA/REGULACJA WYKONANEGO MONTARZU. DBANIE O PORZĄDEK W MIEJSCU WYKONYWANIA PRACY
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: brak lub niepełne podstawowe
Uprawnienia: dobra organizacja pracy własnej

Wymagania inne:

DOŚWIADCZENIE ZAWODOWE - MILE WIDZIANE

Miejsce pracy:

Skierniewice

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na czas nieokreślony

Wynagrodzenie brutto:

od 4 300 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Skierniewicach