Praca: Młodszy Specjalista ds. metod fizykochemicznych w Dziale Kontroli Jakości

Stanowisko: Młodszy Specjalista ds. metod fizykochemicznych w Dziale Kontroli Jakości
Miejsce pracy: Łódź / Konstantynów Łódzki

Firma: MABION S.A.

Dział: Badania i Rozwój

Obszar działania firmy: Biofarmacja

Zakres obowiązków:
  • analityka fizykochemiczna produkowanych leków
  • przeprowadzenie badań i analiz jakościowych
  • inicjowanie i nadzorowanie działań zapobiegawczych i korygujących
  • opracowywanie i wdrażanie norm w zakresie kontroli jakości oraz monitoring ich działania
  • przygotowywanie i aktualizacja dokumentacji jakościowej
  • przygotowywanie dokumentacji produktowej (specyfikacje, certyfikaty)
  • rozwój nowych metod badań produktów, uczestniczenie w ich walidacji
  • kontrolowanie zgodności składów ilościowych i jakościowych produktów z wymaganiami polskiego i unijnego ustawodawstwa
  • kontrola jakości komponentów i wyrobów finalnych w obrębie ich produkcji
  • aktualna książeczka sanepidowska
Wymagane umiejętności:
  • wykształcenie wyższe – chemia, biotechnologia, biologia
  • znajomość i doświadczenie analityczne w zakresie technik: (HPLC, UPLC, CE, LC-MS)
  • mile widziane doświadczeniew pracy w Dziale Kontroli Jakości – (przynajmniej roczne)
  • mile widziana znajomość podstaw merytorycznych i/lub doświadczenie w analizie fizykochemicznej białek
  • umiejętność pracy w zespole
  • dobra organizacja pracy
  • dokładność, rzetelność, precyzja
Oferujemy:
  • pracę w oparciu o umowę o pracę,
  • możliwość rozwoju zawodowego w strukturach Spółki
  • pracę w młodym i dynamicznym zespole, w przyjaznej atmosferze
  • możliwość zdobycia cennego doświadczenia w firmie zajmującej się produkcją i rozwojem produktów biotechnologicznych
  • pracę pełną wyzwań, dającą możliwość uczestniczenia w budowaniu nowych rozwiązań
  • wynagrodzenie adekwatne do realizowanych działań
  • dużą samodzielność w działaniu
  • pracę w systemie zmianowym (dodatkowy pakiet finansowy)
  • pakiet medyczny LUXMED

Kontakt:
rekrutacje@mabion.eu
ul. gen. Mariana Langiewicza 60
95-050 Konstantynów Łódzki
www.mabion.eu