Młodszy specjalista ds. logistyki

Praca: Młodszy specjalista ds. logistyki

Powiatowy Urząd Pracy w Pabianicach
Miejsce pracy: Pabianice
Numer: StPr/24/0231
OBOWIĄZKI:
przyjęcie i obsługa zamówień na produkty i towary, złożenie i obsługa zamówień wyrobów i surowców, półfabrykatów, przygotowanie dostawy, odbiory, roz. wew. dostawy wych. i przy /NABÓR STAŻ F.P. ALG/
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: średnie zawodowe, kierunek: logistyk

Wymagania inne:

Miejsce pracy:

Pabianice

Rodzaj umowy:

Nie dotyczy

Wynagrodzenie brutto:

1 790,3 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Pabianicach