Praca: Młodszy specjalista ds. hr

Powiatowy Urząd Pracy w Łodzi
Młodszy specjalista ds. hr
Miejsce pracy: Łódź
Numer: StPr/24/2259
OBOWIĄZKI:
- rekrutacja pracowników na poszczególne stanowiska - wpiera i nadzoruje proces szkolenia pracowników - odpowiedzialność oraz kontrolowanie procesu legalizacji pracy i pobytu cudzoziemców (weryfikacja możliwości zatrudnienia kandydata, uzyskanie oświadczeń, zezwoleń, kart pobytu)- przygotowuje raporty dotyczące zasobów ludzkich na potrzeby organizacji (raporty generowane z SAP)- obsługa programu SAP oraz Excel- prowadzenie Otwartych Drzwi (oprowadzenie po hali produkcyjnej oraz zapoznanie kandydatów ze stanowiskiem pracy oraz zakresem obowiązków)- miejsce wykonywania pracy: Łódź, ul. Kurczaki 130 + Łódź, ul. Zakładowa 99
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: średnie ogólnokształcące
Uprawnienia: biegła obsługa komputera i obsługa internetu

Wymagania inne:

umiejętność rozwiązywania problemów wiedza w zakresie metodyki prowadzenia szkoleń, znajomości programu SAP oraz Excel wiedza z zakresu zatrudnienia i legalizacji pracy i pobytu cudzoziemcówumiejętność samodzielnego organizowania pracy pod presją czasu i zadań, umiejętność przeprowadzania rozmów kwalifikacyjnych, znajomość specyfikacji zakładu

Miejsce pracy:

Łódź

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na czas nieokreślony

Wynagrodzenie brutto:

od 5 810 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Łodzi