Praca: Młodszy pracownik magazynu

Powiatowy Urząd Pracy w Opocznie
Młodszy pracownik magazynu
Miejsce pracy: Opoczno
Numer: StPr/24/0428
OBOWIĄZKI:
Kompletowanie/rozkładanie towaru;Wydawanie zamówień w systemie;Etykietowanie produktów;Pomoc przy inwentaryzacjach towaru;Kontrolowanie zapasów magazynowych;Dbanie o porządek na stanowisku pracy oraz w jego otoczeniu.
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: podstawowe
Uprawnienia: dyspozycyjność
Uprawnienia: zdolności organizacyjne

Wymagania inne:

[Umiejętność 2] : praca w zespole i chęć nauki[Umiejętność 1] : komunikatywność, otwartość, umiejętność pracy w zespole[Inne] : MILE WIDZIANE OSOBY ZE ZNAJOMOŚCIĄ JĘZYKA ANGIELSKIEGO. MILE WIDZIANE OSOB, KTÓRE WYKONYWAŁY PRACE NA MAGAZYNIE.

Miejsce pracy:

Opoczno

Rodzaj umowy:

Umowa zlecenie / Umowa o świadczenie usług

Wynagrodzenie brutto:

od 28,1 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Opocznie