Praca: Młodszy opiekun

Powiatowy Urząd Pracy w Łęczycy
Młodszy opiekun
Miejsce pracy: Góra Świętej Małgorzaty
Numer: StPr/22/0782
OBOWIĄZKI:
1. Pomoc w zabiegach pielęgnacyjnych - kąpiel, obcinanie paznokci, golenie mieszkańców.2. Karmienie mieszkańców, których stan tego wymaga.3. Pomoc mieszkańcom przy zakupach.4. Pomoc w zorganizowaniu czasu wolnego mieszkańcom.5. Pomoc mieszkańcom w rozścielaniu łóżek.
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: średnie ogólnokształcące
Uprawnienia: badania na nosicielstwo
Uprawnienia: aktualna książeczka zdrowia

Miejsce pracy:

Góra Świętej Małgorzaty

Rodzaj umowy:

Nie dotyczy

Wynagrodzenie brutto:

1 565 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Łęczycy