Praca: Młodszy operator maszyn


Powiatowy Urząd Pracy w Piotrkowie Trybunalskim
Młodszy operator maszyn
Miejsce pracy: Piotrków Trybunalski
Numer: StPr/21/0738
OBOWIĄZKI:
obsługa maszyn do produkcji opakowań foliowych
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: zasadnicze zawodowe, brak

Miejsce pracy:

Piotrków Trybunalski


Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na czas określony


Wynagrodzenie brutto:

od 3 000 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Piotrkowie Trybunalskim



Zobacz podobne oferty

Operator prasy krawędziowej

PROTEKT

Lokalizacja: łódzkie/ Łódź
Dodane: wczoraj
obsługa prasy krawędziowej (Amada) praca na podstawie rysunku technicznego wykonywanie pomiarów i kontrola jakości wykonanego detalu umiejętność pracy na podstawie rysunku technicznego mile widziane doświadczenie
POZNAJ OFERTĘ

Operator maszyn i urządzeń do przetwórstwa tworzyw sztucznych

Powiatowy Urząd Pracy w Wieruszowie

Lokalizacja: łódzkie/ Galewice
Dodane: wczoraj
OBSŁUGA MASZYN
POZNAJ OFERTĘ

Operator maszyn do produkcji wyrobów z drutu, lin, siatek i kabli

Powiatowy Urząd Pracy w Radomsku

Lokalizacja: łódzkie/ Radomsko
Dodane: wczoraj
praca przy maszynach do produkcji drutu Wymagania konieczne: Wykształcenie: brak lub niepełne podstawowe, brak Uprawnienia: Chęci do pracy
POZNAJ OFERTĘ

Operator maszyn drukarskich

Powiatowy Urząd Pracy w Pabianicach

Lokalizacja: łódzkie/ Pabianice
Dodane: wczoraj
drukowanie opakowań tekturowych Wymagania konieczne: Wykształcenie: zasadnicze zawodowe, brak
POZNAJ OFERTĘ