Praca: Młodszy konstruktor


Powiatowy Urząd Pracy w Łodzi
Młodszy konstruktor
Miejsce pracy: Łódź
Numer: StPr/20/6011
OBOWIĄZKI:
- zakres obowiązków zgodny ze stanowiskiem
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: wyższe (w tym licencjat), brak, kierunek: elektryczne / informatyczne / elektroniczne
Uprawnienia: prawo jazdy kat B

Miejsce pracy:

Łódź


Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na okres próbny


Wynagrodzenie brutto:

od 3 500 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Łodzi



Zobacz podobne oferty

Specjalista kancelarii

Młodzieżowe Biuro Pracy Łódź

Lokalizacja: łódzkie/ Łódź
Dodane: wczoraj
Organizowanie pracy biura Wojewódzkiego Komendanta OHP. Prowadzenie dziennika korespondencji przychodzącej i wychodzącej.Przyjmowanie korespondencji (również w formie elektronicznej) i przedstawianie jej do...
POZNAJ OFERTĘ

Specjalista ds. kadr i płac

Powiatowy Urząd Pracy w Łodzi

Lokalizacja: łódzkie/ Łódź
Dodane: wczoraj
1. Prowadzenie dokumentacji personalnej pracowników Wojewódzkiej Stacji Ratownictwa Medycznego w Łodzi.2. Prowadzenie ewidencji urlopów oraz zwolnień lekarskich.3. Przygotowanie dokumentacji związanej z...
POZNAJ OFERTĘ

Czynności produkcyjne

Powiatowy Urząd Pracy w Łodzi

Lokalizacja: łódzkie/ Łódź
Dodane: wczoraj
- Pakowanie książek,- obsługa maszyn drukujących, - utrzymanie miejsca pracy w czystościumowa zlecenie na okres 3 lat Wymagania konieczne: Wykształcenie: podstawowe, brak Uprawnienia: Zdolności manualne Wymagania...
POZNAJ OFERTĘ

Pakowacz ręczny

Powiatowy Urząd Pracy w Łodzi

Lokalizacja: łódzkie/ Łódź
Dodane: wczoraj
- kontrola jakości i pakowanie towarówUmowa zlecenie na okres: 18 miesięcy. Wymagania konieczne: Wykształcenie: brak lub niepełne podstawowe, brak Wymagania inne: doświadczenie zawodowe: 1 miesiąc
POZNAJ OFERTĘ