Praca: Młodszy automatyk

Powiatowy Urząd Pracy w Opocznie
Młodszy automatyk
Miejsce pracy: Opoczno
Numer: StPr/22/0303
OBOWIĄZKI:

UDZIAŁ W MONTAŻU MASZYN I URZĄDZEŃ MAGAZYNOWYCH, DOKONYWANIE NAPRAW, REGULACJI MASZYN I URZĄDZEŃ W ZAKRESIE ELEKTROMECHANIKI I AUTOMATYKI;INSTALOWANIE, URUCHAMIANIE ZESPOŁÓW I ELEMENTÓW AUTOMATYKI; WYKONYWANIE PRAC REMONTOWYCH MASZYN I URZĄDZEŃ W ZAKRESIE ELEKTROMECHANIKI I AUTOMATYKI WEDŁUG ZAŁOŻONYCH HARMONOGRAMÓW, BIEŻĄCA KONSERWACJA MASZYN I URZĄDZEŃ

WARUNKI PRACY:

Wymagania konieczne:

Wykształcenie: średnie zawodowe, brak, kierunek: ELEKTRYK

Miejsce pracy:

Opoczno

Rodzaj umowy:

Nie dotyczy

Wynagrodzenie brutto:

1 489 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Opocznie