Mistrz Wydziału Konstrukcyjno - Montażowego

Praca: Mistrz Wydziału Konstrukcyjno - Montażowego

Miejsce pracy: Wieluń

ZUGIL Spółka Akcyjna w Wieluniu to lata tradycji i doświadczenia w zakresie projektowania, wykonawstwa i modernizacji urządzeń oraz kompletnych obiektów technologicznych. ZUGIL to firma licząca się w Polsce i Europie w branży powłok ochronnych i dekoracyjnych, a także strategiczny dostawca konstrukcji maszynowych dla wielu uznanych producentów.

Poszukujemy Kandydatów na stanowisko:

ZAKRES OBOWIĄZKÓW:

  • merytoryczny i organizacyjny nadzór nad podległymi pracownikami na wydziale montażu
  • optymalizacja pracy podległego personelu i procesów produkcji
  • zapewnienie właściwej jakości, ilości i terminowości w procesach produkcyjnych
  • efektywne wykorzystanie pracy personelu, dostępnego sprzętu i materiałów

WYMAGANIA:

  • wykształcenie min. średnie, preferowane kierunki techniczne
  • minimum 2-letnie doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku
  • bardzo dobra znajomość rysunku technicznego
  • dyspozycyjność, silna motywacja do pracy
  • umiejętności organizacyjne
  • zdolność rozwiązywania problemów
  • umiejętność zarządzania zespołem
  • umiejętność obsługi komputera (MS Office: Word, Excel, Outlook)
  • mile widziane doświadczenie w zakładzie specjalizującym się w produkcji jednostkowej konstrukcji stalowych
  • znajomość zagadnień z zakresu prac ślusarskich i spawalniczych przy konstrukcjach stalowych

OFERUJEMY:

  • stabilną pracę na pełen etat na podstawie umowy o pracę
  • możliwość szybkiego podjęcia pracy
  • szkolenia
  • możliwość rozwoju zawodowego
  • fundusz socjalny/ dofinansowanie do wypoczynku pracowników
  • praca w stabilnej firmie, która jest liderem na rynku w swojej branży