Praca: Menadżer restauracji

Powiatowy Urząd Pracy w Radomsku
Menadżer restauracji
Miejsce pracy: Radomsko
Numer: StPr/22/1018
OBOWIĄZKI:

kierowanie zespołem pracowników restauracji ze specjalnością kuchni bengalskiej, zaopatrywanie restauracji w produkty dla kuchni z uwzględnieniem specyfiki kuchni bengalskiej, kordynowanie realizacji zamówień, dbanie o jakość obsługi klientów

WARUNKI PRACY:

Wymagania konieczne:

Wykształcenie: podstawowe
Uprawnienia: umiejętność pracy pod presją czasu
Uprawnienia: ! umiejętność kierowania zespołem pracowników
Uprawnienia: ! znajomość kuchni bengalskiej

Wymagania inne:

[Umiejętność 1] : znajomość kuchni bengalskiej w zakresie receptur, stosowanych produktów i przypraw [Inne] : preferowani kandydaci ze znajomością języka bengalskiego lub/i angielskiego- personel restauracji pochodzi z Bangladeszu, pracodawca zapewnia zakwaterowanie, wynagrodzenie podstawowe+ premia zależna od sprzedaży

Miejsce pracy:

Radomsko

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na czas określony

Wynagrodzenie brutto:

od 4 000 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Radomsku