Praca: Mechanik

Dołącz do zespołu Firmy ROLDROB S.A. w Tomaszowie Mazowieckim

OBECNIE SZUKAMY KANDYDATA NA STANOWISKO

Mechanik
Miejsce pracy: Tomaszów Mazowiecki
Zakres obowiązków:
  • Zapewnienie prawidłowej pracy maszyn i urządzeń linii produkcyjnej
  • Bieżące regulacje, naprawy oraz usuwanie przyczyn awarii
  • Zgłaszanie zapotrzebowania na części zamienne, niezbędne do zapewnienia ciągłej pracy maszyn i urządzeń produkcyjnych
Wymagania:
  • Wykształcenie techniczne
  • Doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku
  • Zaangażowanie i samodzielność w działaniu
  • Dobra organizacja pracy oraz dyspozycyjność
  • Gotowość podjęcia pracy w systemie zmianowym
Oferujemy:
  • Zatrudnienie w ramach umowy o pracę
  • Dobre warunki wynagradzania, w tym dopłatę urlopową
  • Bogaty pakiet świadczeń socjalnych, w tym „wczasy pod gruszą” i nieoprocentowane pożyczki pracownicze
  • Rozwój kompetencji przez udział w ciekawych projektach i szkoleniach
  • Miłą i niekorporacyjną atmosferę pracy, w profesjonalnym zespole skupionym na wspólnych celach
„Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w dostarczonych przez mnie dokumentach przez ”Roldorb” S.A. z siedzibą w Tomaszowie Mazowieckim ul. Warszawska 168/172, w celu realizacji procesu rekrutacji.” Administratorem Danych Osobowych jest Roldrob S.A. z siedzibą w Tomaszowie Maz. ul. Warszawska 168/172. Podanie danych jest dobrowolne. Ma Pan/Pani prawo dostępu do swoich danych osobowych, prawo ich poprawiania, a także prawo ograniczenia przetwarzania, przenoszenia danych, wniesienia sprzeciwu co do przetwarzania danych osobowych i prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego, jeżeli dane są przetwarzane niezgodnie z wymogami prawnymi oraz prawo odwołania zgody na przetwarzanie danych i żądania ich usunięcia w każdej chwili.