Praca: Mechanik

Powiatowy Urząd Pracy w Piotrkowie Trybunalskim
Mechanik
Miejsce pracy: Piotrków Trybunalski
Numer: StPr/20/1589
OBOWIĄZKI:

Naprawa instalacji elektrycznej; diagnostyka komputerowa; naprawa układu: zasilania, chłodzenia wydechowego itp.

Miejsce pracy:

Piotrków Trybunalski

Rodzaj umowy:

Nie dotyczy

Wynagrodzenie brutto:

1 440 PLN

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Piotrkowie Trybunalskim

Zobacz podobne oferty

Specjalista działu rozliczeń z językiem duńskim

Powiatowy Urząd Pracy w Łodzi

Lokalizacja: łódzkie/ Łódź
Dodane: wczoraj
- sporządzanie rozliczeń kosztów zużycia ciepła i wody- wprowadzanie danych do systemu- kontrola poprawności i kompletności wprowadzanych danych- analiza kosztów oraz zużyć ciepła i wody- prowadzenie...
POZNAJ OFERTĘ

Organizator imprez

Powiatowy Urząd Pracy Łódź-Wschód

Lokalizacja: łódzkie/ Wiśniowa Góra
Organizacja imprez muzycznych, koncerty dla uczniów szkół podstawowych i średnich na terenie całego kraju. Praca w godzinach 07.30-15.30.Miejsce wykonywania pracy: cała Polska Wymagania konieczne: Wykształcenie:...
POZNAJ OFERTĘ

Pracownik produkcji mebli

Powiatowy Urząd Pracy w Pajęcznie

Lokalizacja: łódzkie/ Chorzew
wstępna obróbka drewna, obsługa elektronarzędzi, zbijanie mebli, zdolności manualne Wymagania konieczne: Wykształcenie: średnie zawodowe, brak Wymagania inne: umiejętności manualne, umiejętność obsługi...
POZNAJ OFERTĘ

Zootechniki

Powiatowy Urząd Pracy w Sieradzu

Lokalizacja: łódzkie/ Warta
Asysta lekarzowi weterynarii. Wymagania konieczne: Wykształcenie: wyższe (w tym licencjat), brak, kierunek: Zootechnika