Praca: Mechanik

Stone Master SA

jest wiodącym producentem kamienia dekoracyjnego działającym na rynku polskim. Spółka ma doświadczenie w branży, nie tylko w kraju, ale też i za granicą. Dzięki stale powiększającej swój zasięg sieci dystrybucji produkty Spółki trafiają do odbiorców w większości krajów Unii Europejskiej, Europy Wschodniej oraz Stanów Zjednoczonych Ameryki Północnej i Południowej.W związku z dynamicznym rozwojem sieci sprzedaży poszukujemy osób na stanowisko:
Mechanik
Miejsce pracy: Łódź
Obowiązki:
  • Naprawianie, konserwacja i serwisowanie maszyn
  • Ocenianie stanu technicznego maszyn i urządzeń
Wymagania:
  • Umiejętności techniczne
  • Inicjowanie nowych rozwiązań w zakresie usprawniania procesów produkcyjnych i organizacji pracy
  • Umiejętność spawania będzie dodatkowym atutem
Oferujemy:
  • Umowę o pracę
  • Wynagrodzenie uzależnione od jakości i efektywności pracy
  • Dofinansowanie karty sportowej