Praca: Mechanik serwisu

Mechanik serwisu
Miejsce pracy: Łódź

Opis stanowiska:
  • instalacja i naprawa mechaniczno-automatyczna maszyn drukujących offsetowych
  • wyjazdy delegacyjne (praca w systemie mobilnym)
Wymagania:
  • wykształcenie średnie lub wyższe- technik/inżynier
  • znajomość języka angielskiego i/lub niemieckiego (w mowie i piśmie)
  • min. 2 lata doświadczenia jako serwisant w zakresie maszyn produkcyjnych prawo jazdy kat. B ,gotowość do pracy w charakterze mobilnym
Oferujemy:
  • umowa o pracę bezpośrednio u pracodawcy
  • atrakcyjne wynagrodzenie
  • narzędzia niezbędne do pracy: samochód służbowy, telefon, komputer
  • benefity: prywatna opieka zdrowotna, ubezpieczenie na życie, kartę sportową, zniżki na bilety do teatru itp.

Zainteresowanych proszę o przesłanie CV.