Praca: Mechanik samochodowy


Powiatowy Urząd Pracy w Łęczycy
Mechanik samochodowy
Miejsce pracy: Zduny
Numer: StPr/23/0037
OBOWIĄZKI:
1. Wymiana uszkodzonych części w pojazdach.2. Wymiana płynów, naprawa pojazdów.3. Mycie i czyszczenie części i podzespołów.4. Inne prace porządkowe na terenie warsztatu samochodowego.
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: średnie zawodowe
Uprawnienia: chęć do pracy

Miejsce pracy:

Zduny


Rodzaj umowy:

Nie dotyczy


Wynagrodzenie brutto:

1 565 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Łęczycy



Zobacz podobne oferty

h3

Mechanik samochodowy

Powiatowy Urząd Pracy w Łodzi

Lokalizacja: łódzkie/ Łódź
Dodane: 2023-01-26
- obsługa urządzenia do geometrii JOHN BEN V1200- obsługa komputera diagnostycznego VOV EVER LIFT oraz G-SCAN-2- obsługa podnośników samochodowych ATH- obsługa wyważarki BOSH WBE- obsługa demontażowi WERTHER -...
POZNAJ OFERTĘ

Mechanik Aut Ciężarowych

Klient portalu Praca.pl

Lokalizacja: łódzkie/ Piotrków Trybunalski
Dodane: 2023-01-17
Praca na serwisie aut ciężarowych - specjalizujemy się przy naprawie wszystkich rodzajów aut ciężarowych i dostawczych, naczep, przyczep oraz autotransporterów Rolfo, Lohr, Kassbohrer i innych. Poszukujemy...
POZNAJ OFERTĘ

Mechanik, Serwisant wózków widłowych

Emtor Spółka z o.o.

Lokalizacja: łódzkie/ Sieradz
Dodane: 2023-01-02
Główne zadania na stanowisku: Diagnostyka urządzeń Podstawowe naprawy oraz przeglądy Wymagania: Pozytywne nastawienie oraz chęć rozwoju Podstawowa znajomość mechaniki
POZNAJ OFERTĘ