Mechanik pojazdów samochodowych

Praca: Mechanik pojazdów samochodowych

Powiatowy Urząd Pracy w Tomaszowie Mazowieckim
Miejsce pracy: Tomaszów Mazowiecki
Numer: StPr/24/0520
OBOWIĄZKI:
naprawa pojazdów osobowych
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: zasadnicze zawodowe

Wymagania inne:

Miejsce pracy:

Tomaszów Mazowiecki

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na czas określony

Wynagrodzenie brutto:

od 4 242 PLN

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Tomaszowie Mazowieckim

Zobacz podobne oferty

h3

Mechanik Samochodowy

Manufaktura Group Sp. z o.o. sp.kom

Lokalizacja: łódzkie/ Łódź
Dodane: 2024-07-10
kontrola stanu technicznego pojazdów diagnozowanie przyczyny usterki i określenie zakresu naprawy przeprowadzanie napraw mechanicznych obsługa specjalistycznych narzędzi warsztatowych prowadzenie dokumentacji napraw...
POZNAJ OFERTĘ

Mechanik samochodowy

Powiatowy Urząd Pracy w Zgierzu

Lokalizacja: łódzkie/ Wróblew
Dodane: 2024-07-07
reguluje, sprawdza działanie pojazdów samochodowychw tym ich zespołów, silników, układu kierowniczego, zawieszenia itp, remonty silników samochodów ciężarowych, usługi i handel (ocena ustrek wad samochodów...
POZNAJ OFERTĘ

Mechanik / Elektromechanik

EWT Automotive Polska Sp. z o.o.

Lokalizacja: łódzkie/ Tomaszów Mazowiecki
Dodane: 2024-06-27
Do głównych obowiązków osoby zatrudnionej na tym stanowisku należy: Naprawa pojazdów ciężarowych Diagnostyka pojazdów ciężarowych Wykonywanie przeglądów eksploatacyjnych Nasze oczekiwania: Doświadczenie w...
POZNAJ OFERTĘ

Mechanik samochodów ciężarowych i maszyn rolniczych

AGROL

Lokalizacja: łódzkie/ Grabica
Dodane: 2024-06-25
Firma transportowa zatrudni mechanika samochodów ciężarowych i maszyn rolniczych z doświadczeniem.