Mechanik pojazdów samochodowych

Praca: Mechanik pojazdów samochodowych

Powiatowy Urząd Pracy w Bełchatowie
Miejsce pracy: Nowa Wieś (pow. kutnowski, gm. Kutno), Nowa Wieś
Numer: StPr/24/0654
OBOWIĄZKI:
Wykonywanie prac regulacyjnych. Wykonywanie napraw. Kontrola stanu technicznego pojazdów, zespołów, podzespołów i układów. Przyjmowanie pojazdów do przeglądów lub napraw oraz sporządzanie protokołów przyjęcia. Sprawdzanie działania pojazdu oraz jego zespołów. Ustalanie i usuwanie usterek w zespołach i układach pojazdów. Dokonywanie wymiany płynów eksploatacyjnych pojazdu. Wykonywanie prac demontażowo-montażowych, naprawa i regulacja zespołów i podzespołów pojazdu, w tym: silnika i skrzyni biegów, sprzęgła, układu hamulcowego, kierowniczego, zawieszenia i innych. Mycie oraz czyszczenie części i podzespołów. Dorabianie i dopasowywanie części nieznormalizowanych. Sprawdzanie jakości wykonywanych prac obsługowo-naprawczych poprzez jazdę próbną. Organizowanie, eksploatacja i utrzymywanie w czystości stanowiska pracy z zachowaniem zasad bezpieczeństwa i higieny pracy, ochrony przeciwpożarowej i ochrony środowiska.
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: podstawowe

Wymagania inne:

Mile widziane doświadczenie w zawodzie.

Miejsce pracy:

Nowa Wieś

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na czas określony

Wynagrodzenie brutto:

od 4 242 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Bełchatowie