Mechanik pojazdów samochodowych

Praca: Mechanik pojazdów samochodowych


Powiatowy Urząd Pracy w Opocznie
Mechanik pojazdów samochodowych
Miejsce pracy: Zameczek
Numer: StPr/24/0171
OBOWIĄZKI:
NAPRAWA SAMOCHODÓW OSOBOWYCH, DOSTAWCZYCH, WYMIANA, NAPRAWA OPON OSOBOWYCH, DOSTAWCZYCH, ROLNICZYCH.
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: zasadnicze zawodowe


Wymagania inne:

Miejsce pracy:

Zameczek


Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na czas określony


Wynagrodzenie brutto:

od 4 242 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Opocznie



Zobacz podobne oferty

h3

Serwisant maszyn drogowych

WIRTGEN POLSKA Sp. z o.o.

Lokalizacja: łódzkie/
Dodane: dzisiaj
Twój zakres obowiązków: Diagnostyka i naprawa maszyn Przeprowadzanie okresowych przeglądów technicznych Przekazywanie maszyn przyszłym użytkownikom Raportowanie wykonanych prac Dbanie o wysoką jakość...
POZNAJ OFERTĘ

Mechanik

Powiatowy Urząd Pracy w Łowiczu

Lokalizacja: łódzkie/ Kompina
Dodane: dzisiaj
NAPRAWY BIEŻĄCE POJAZDÓW FIRMYpraca w godzinach 07.00-15.00 Wymagania konieczne: Wykształcenie: brak lub niepełne podstawowe Wymagania inne:
POZNAJ OFERTĘ

Mechanik

Powiatowy Urząd Pracy w Łęczycy

Lokalizacja: łódzkie/ Radzyń (pow. łęczycki, gm. Grabów), Radzyń
Dodane: 2024-04-20
Wymiana zawieszenia oraz naprawa silników samochodowych, zurzytych części Wymagania konieczne: Zawód: Mechanik pojazdów samochodowych* (wymagany staż - lata: 0, miesiące: 3) Wykształcenie: podstawowe Uprawnienia:...
POZNAJ OFERTĘ

Pracownik Działu Technicznego

HSV Polska Sp. z o.o.

Lokalizacja: łódzkie/ Radomsko
Dodane: 2024-04-20
Opis stanowiska przygotowanie form do ich instalacji na maszynie wtryskowej; montaż oraz demontaż form z maszyn wtryskowych; dokonywanie bieżących napraw mechaniczno-ślusarskich oraz okresowych przeglądów maszyn i...
POZNAJ OFERTĘ