Praca: Mechanik - Monter

Rubtiler jest jednym z największych producentów granulatu SBR oraz w 100% ekologicznych produktów gumowych wytwarzanych z jego użyciem. Należymy do polskiej grupy Vinderen, która od 15 lat działa na rynku budowlanym. Obecnie do naszego zakładu produkcyjnego, poszukujemy Kandydatów na stanowisko:

Mechanik - Monter

Miejsce pracy: Sławno

ZADANIA:

  • Montaż maszyn, urządzeń, stanowisk produkcyjnych;
  • Montaż podzespołów mechanicznych maszyn;
  • Zapewnienie odpowiedniej jakości złożonych elementów;
  • Wykonywanie prac ślusarskich w ramach przygotowania części do montażu;
  • Usuwanie awarii, wykonywanie prac serwisowych, przeglądów cyklicznych i modernizacji; przemysłowych maszyn produkcyjnych podczas postojów planowych i awaryjnych.

OCZEKIWANIA:

  • Wykształcenie zawodowe, średnie techniczne kierunkowe: preferowane mechanika, mechatronika;
  • Umiejętność korzystania z rysunków technicznych;
  • Doświadczenie w wykonywaniu prac manualnych;
  • Doświadczenie w obszarze mechaniki i budowy maszyn;
  • Dyspozycyjność do pracy zmianowej;
  • Dokładność.

OFERUJEMY:

  • Stabilne zatrudnienie w renomowanej polskiej spółce;
  • Zarobki adekwatne do zajmowanego stanowiska pracy;
  • Stabilne wynagrodzenie oraz dobre warunki pracy;
  • Praca zespołowa w dobrej atmosferze;
  • Możliwość podnoszenia kwalifikacji;
  • Możliwość zakwaterowania w okolicach miejsca pracy.

DOŁĄCZ DO NAS! https://www.rubtiler.com/

Vinderen Sp. z o.o. działa od ponad 15 lat na rynku branży budowlanej jako polski producent i dystrybutor bezpiecznych i ekologicznych nawierzchni gumowych Rubtiler, płytek ceramicznych marki Ceramstic, a także betonu architektonicznego Morgan & Möller.

Prosimy o załączenie w CV klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą z dnia 10 maja 2018 roku o ochronie danych osobowych (Dz. Ustaw z 2018, poz. 1000) oraz zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO)).