Mechanik Maszyn i Urządzeń Produkcyjnych

Praca: Mechanik Maszyn i Urządzeń Produkcyjnych

Portal Praca.pl to jeden z największych portali pracy w Polsce. Działamy jako agencja zatrudnienia, numer certyfikatu 29884.

Miejsce pracy: Łódź
Twoje zadania:
  • Naprawa maszyn, w tym hydraulicznych i wtryskowych, oraz naprawa awarii
  • Regularne przeglądy maszyn
  • Konserwacja, by zapobiegać awariom
  • Zamawianie części zamiennych
  • Instalacja i uruchomienie maszyn
Wymagania:
  • Wykształcenie techniczne
  • Znajomość hydrauliki i pneumatyki
  • Umiejętność czytania rysunków technicznych
  • Kwalifikacje do obsługi urządzeń do 1kV
  • Doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku
Pracodawca oferuje:
  • Pracę na umowę zlecenie
  • Elastyczny grafik
  • Szkolenia i rozwój zawodowy