Maszynista maszyn fleksograficznych

Praca: Maszynista maszyn fleksograficznych

Powiatowy Urząd Pracy w Łodzi
Miejsce pracy: Łódź
Numer: StPr/20/5987
OBOWIĄZKI:

- mocowanie cylindrów drukujących - regulacja i kalibracja docisków do wałka ANILOX i materiału zadrukowanego - dobieranie wydajności wałków ANILOX do potrzeb kolorystyki druku - dobieranie lepkości farb drukarskich do prędkości druku oraz zadrukowanego podłoża - pasowanie kolorów na maszynie 10-kolorowej - obsługa zespołu DELAM-RELAM oraz krzyża odwracającego wstęgę - obsługa zespołu GIZMO - regulacja sił naciągu wstęgi - montowanie wykrojników magnetycznych i ustawianie docisków - obsługa komputera sterującego maszyną - dobieranie kolorów według wzornika PANTONE COLOUR MANAGEMENT

WARUNKI PRACY:

Wymagania konieczne:

Wykształcenie: podstawowe, brak

Wymagania inne:

umiejętność operowania wąskowstęgową maszyną fleksograficzną MARK ANDY P5

Miejsce pracy:

Łódź

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na czas określony

Wynagrodzenie brutto:

od 3 000 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Łodzi