Masażystka masaży balijskich

Praca: Masażystka masaży balijskich

Powiatowy Urząd Pracy w Sieradzu
Miejsce pracy: Kłocko
Numer: StPr/24/0574
OBOWIĄZKI:
- przygotowanie stanowiska do masażu - wykonanie masażu całego ciała lub wybranych partii - dbanie o higienę i bezpieczeństwo podczas masażu, a także o komfort i zadowolenie klienta
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: brak lub niepełne podstawowe
Uprawnienia: Umiejętność wykonywania masaży balijskich. Pracodawca zapewnia zakwaterowanie i zwrot kosztów przejazdu.

Wymagania inne:

Miejsce pracy:

Kłocko

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na czas określony

Wynagrodzenie brutto:

od 5 200 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Sieradzu