Praca: Masażysta

Powiatowy Urząd Pracy w Łodzi
Masażysta
Miejsce pracy: Łódź
Numer: StPr/24/2084
OBOWIĄZKI:
- wykonywanie masażu filipińskiego- znajomość języków angielskiego i filipinskiego - praca z osobami posługującymi się tymi językami- praca w dni wolne- godziny pracy: 12.00 - 20.00- pracodawca oferuje zakwaterowanie
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: brak lub niepełne podstawowe

Wymagania inne:

minimum 1 rok stażu pracyumiejętność wykonywania masażu filipińskiegoznajomość języka filipińskiego na poziomie C1 w mowie oraz języka angielskiego na poziomie A1 w mowie (znajomość języków bez wymaganych certyfikatów) ze względu na pracę z osobami posługującymi się tymi językami

Miejsce pracy:

Łódź

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na czas określony

Wynagrodzenie brutto:

od 5 100 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Łodzi