Praca: Manager handlowy

Powiatowy Urząd Pracy w Łodzi
Manager handlowy
Miejsce pracy: Łódź
Numer: StPr/20/5405
OBOWIĄZKI:
- bezpośredni kontakt z klientami i kontrahentami arabsko i anglojęzycznymi- reprezentowanie firmy- analizowanie rynku - utrzymywanie kontaktów z dotychczasowymi partnerami handlowymi- pozyskiwanie nowych klientów- umowa na okres 3 lat.
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: wyższe (w tym licencjat), brak, kierunek: dowolny

Wymagania inne:

umiejętności negocjacyjne i sprzedażoweumiejętności wywierania wpływudobra organizacja pracybardzo dobra znajomość języka angielskiego i arabskiego w mowie i w piśmierzetelność, sumienność, odpowiedzialność, inicjatywność, kreatywność, opanowanie, asertywność, komunikatywność, wysoka kultura osobista

Miejsce pracy:

Łódź

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na czas określony

Wynagrodzenie brutto:

od 3 700 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Łodzi