Praca: Malarz konstrukcji

W naszej ponad 20-letniej historii braliśmy udział w wielu inwestycjach na terenie krajów UE.

Nasza działalność obejmuje prace spawalnicze, montażowe, budowlane i pokrewne.

Malarz konstrukcji
woj. łódzkie
Opis stanowiska:
  • praca w Belgii
  • malarz konstrukcji stalowych
  • praca na hali i w terenie
Wymagania:
  • kilkuletnie doświadczenie
  • dokładność i dbałość o jakość wykonania zadania
  • język angielski mile widziany
  • prawo jazdy kat. B mile widziane
Oferujemy:
  • polska umowa o pracę
  • bezpłatne zakwaterowanie
  • bezpłatne dojazdy do pracy
  • atrakcyjne wynagrodzenie