Praca: Malarz budowlany

Powiatowy Urząd Pracy w Sieradzu
Malarz budowlany
Miejsce pracy: Kołdów
Numer: StPr/22/0772
OBOWIĄZKI:
Zapoznanie stosowanych materiałów malarskich, tapicerskich, narzędzi ręcznych oraz elektronarzędzi, prawidłowego stosowania technik malarskich i tapicerskich.Nauka odpowiedniego czyszczenia pędzli i wałków malarskich.Wykorzystywanie do pracy kształtów narożnikowych i narzędzi do fugowania.Wykonywanie prac techniką olejną oraz emulsyjną, ze szczególnym zapoznaniem się z charakterystyką ich zastosowania, przygotowywanie powierzchni pod każdą z nich.Usuwanie zacieków i innych przebarwień na malowanych powierzchniach.Malowanie sufitów, ścian, otworów okiennych, ram i grzejników, elewacji budynków, konstrukcji budowlanych, elementów metalowych itp.Przyrządzanie i mieszanie farb i zapraw malarskich, klejów, przygotowanie podłoża.Nauka doboru materiałów wybarwień i wzorów.Cięcie tapet, powlekanie klejem, obcinanie marginesów i przyklejanie do podłoża.Dbanie o czystość na stanowisku.
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: średnie ogólnokształcące

Miejsce pracy:

Kołdów

Rodzaj umowy:

Nie dotyczy

Wynagrodzenie brutto:

1 565 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Sieradzu