Praca: Magazynier

tempus.jpg

TEMPUS A Agencja Pracy Czasowej i Doradztwa Personalnego Sp. z o.o. Sp. Komandytowa (KRAZ nr 12861) zatrudnia pracowników stałych i tymczasowych dla dużych i średnich firm na terenie województwa łódzkiego oraz mazowieckiego.

Obecnie dla naszego Międzynarodowego Klienta, o ugruntowanej pozycji rynkowej poszukujemy pracowników na stanowisko:

Magazynier
Miejsce pracy: Łódź
Nr Ref.: 123

 Zakres zadań?
  •  rozładunek/ załadunek asortymentu,
  •  praca ze skanerem magazynowym,
  •  sortowanie paczek kurierskich.
Wymagania:
  •  solidność,
  •  rzetelność,
  •  doświadczenie w pracy magazynowej (mile widziane).
Oferujemy:
  •  umowę o pracę,
  •  atrakcyjne wynagrodzenie,
  •  pracę na 3/4 etatu.
  •  posiłki regeneracyjne – GRATIS,
  •  PREMIE regulaminowe,
  •  możliwość podjęcia długoterminowej i perspektywicznej współpracy,
  •  możliwość zdobycia cennego doświadczenia zawodowego u lidera w branży logistycznej,
  •  możliwość uzyskania karty Fit Sport.

Czas pracy:
Praca w godzinach nocnych, po 6/7 godzin mdz. 23:00 a maksymalnie 9:00 rano.

W celu aplikowania prosimy przejść pod adres: https://www.praca.pl/magazynier_1934997.html
Wysyłając dokumenty prosimy o załączenie w CV klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb procesu rekrutacji zgodnie z Ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 roku o ochronie danych osobowych (Dz.U.02.101.926 tekst jednolity z późniejszymi zmianami)".