Praca: Magazynier

Powiatowy Urząd Pracy w Pabianicach
Magazynier
Miejsce pracy: Konstantynów Łódzki
Numer: StPr/21/1016
OBOWIĄZKI:
przyjmowanie do magazynu i wydawanie z magazynu towarów, załadunki/rozładunki transportu, uczestniczenie w inwentaryzacji, obsługa klienta, prowadzenie dokumentacji magazynowej, prace pomocnicze w magazynie
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: średnie ogólnokształcące, brak

Miejsce pracy:

Konstantynów Łódzki

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na okres próbny

Wynagrodzenie brutto:

od 3 500 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Pabianicach