Praca: Magazynier

Powiatowy Urząd Pracy w Zgierzu
Magazynier
Miejsce pracy: Sosnowiec-Pieńki
Numer: StPr/22/1699
OBOWIĄZKI:
magazynowanie wyrobów za pomocą skanera ręcznego Motorola MC9190-G. Specyfikacja z użyciem urządzeń ( celofoniarka, zgrzewarka) kompletowanie paczek do wysyłki.
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: podstawowe
Uprawnienia: uczciwość, pracowitość, sumienność
Uprawnienia: zdolności manualne
Uprawnienia: pracowitość, staranność, umiejętność pracy w zespole

Wymagania inne:

[Umiejętność 1] : umiejętność obsługi maszyn typu - celofonarka, zgrzewarka i umiejętność obsługi skanera magazynowego Motorola MC9190-G

Miejsce pracy:

Sosnowiec-Pieńki

Rodzaj umowy:

Umowa zlecenie / Umowa o świadczenie usług

Wynagrodzenie brutto:

od 22,8 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Zgierzu