Praca: Magazynier

Powiatowy Urząd Pracy w Zgierzu
Magazynier
Miejsce pracy: Stryków
Numer: StPr/22/1539
OBOWIĄZKI:

magazynowanie wyrobów za pomocą skanera ręcznego Motorola MC9190-G

WARUNKI PRACY:

Wymagania konieczne:

Wykształcenie: podstawowe
Uprawnienia: zdolności manualne
Uprawnienia: uczciwość, pracowitość, sumienność
Uprawnienia: pracowitość, staranność, umiejętność pracy w zespole

Wymagania inne:

[Umiejętność 1] : umiejętność obsługi skanera magazynowego Motorola MC9190-G

Miejsce pracy:

Stryków

Rodzaj umowy:

Umowa zlecenie / Umowa o świadczenie usług

Wynagrodzenie brutto:

od 19,7 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Zgierzu