Praca: Magazynier


Powiatowy Urząd Pracy w Sieradzu
Magazynier
Miejsce pracy: Sieradz
Numer: StPr/22/0704
OBOWIĄZKI:
Przyjmowanie towaru do magazynu, sprawdzanie odpowiedniej dokumentacji. Wydawanie towaru z magazynu na podstawie dowodów rozchodowych. Przestrzeganie terminów ważności i trwałości towarów.
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Zawód: Magazynier
Wykształcenie: podstawowe

Miejsce pracy:

Sieradz


Rodzaj umowy:

Nie dotyczy


Wynagrodzenie brutto:

1 489 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Sieradzu



Zobacz podobne oferty

h3

Magazynier

Powiatowy Urząd Pracy w Poddębicach

Lokalizacja: łódzkie/ Dalików
Dodane: wczoraj
Przyjmowanie/wydawanie dostaw, obłsługa urządzeń i maszyn do ciącia profili, prace magazynowe. Wymagania konieczne: Wykształcenie: zasadnicze zawodowe Wymagania inne: Obsługa elektronarzędzi. Mile widziane...
POZNAJ OFERTĘ

Robotnik magazynowy

Powiatowy Urząd Pracy w Łowiczu

Lokalizacja: łódzkie/ Łowicz
Dodane: wczoraj
staż RPO do 6 miesięcy Wymagania konieczne: Wykształcenie: zasadnicze zawodowe
POZNAJ OFERTĘ

Robotnik magazynowy

Powiatowy Urząd Pracy w Zgierzu

Lokalizacja: łódzkie/ Stryków
Dodane: wczoraj
PRZYJMOWANIE TOWARÓW DO MAGAZYNU, PROWADZENIE ROZŁADUNKU I UKŁADANIE TOWARÓW W MAGAZYNIE, PROWADZENIE TOWARÓW NA SAMOCHODY LUB INNE ŚRODKI TRANSPORTU Wymagania konieczne: Wykształcenie: brak lub niepełne podstawowe
POZNAJ OFERTĘ

Magazynier – operator wózka widłowego

VMG KONSTANTYNOW SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

Lokalizacja: łódzkie/ Konstantynów Łódzki
Dodane: wczoraj
Główne zadania: Obsługa wózka widłowego Prowadzenie bieżącej ewidencji stanów magazynowych Inwentaryzacja stanów magazynowych Prace przeładunkowe na magazynie Zapewnienie prawidłowości ustawienia, opakowania i...
POZNAJ OFERTĘ