Praca: Magazynier

Powiatowy Urząd Pracy w Poddębicach
Magazynier
Miejsce pracy: Poddębice
Numer: StPr/22/0239
OBOWIĄZKI:
magazynier
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: podstawowe

Miejsce pracy:

Poddębice

Rodzaj umowy:

Nie dotyczy

Wynagrodzenie brutto:

1 489 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Poddębicach

Zobacz podobne oferty

h3

Magazynier

Powiatowy Urząd Pracy w Zgierzu

Lokalizacja: łódzkie/ Dobra
Dodane: wczoraj
Przyjmowanie przesyłek do dyspozycji, wykonywanie prac związanych z rozładunkiem i załadunkiem, sortowanie przesyłek paczkowych i paletowych. Wymagania konieczne: Wykształcenie: podstawowe Wymagania inne:...
POZNAJ OFERTĘ

Magazynier

Powiatowy Urząd Pracy w Pajęcznie

Lokalizacja: łódzkie/ Pajęczno
wg programu stażu Wymagania konieczne: Wykształcenie: zasadnicze zawodowe Wykształcenie: średnie ogólnokształcące
POZNAJ OFERTĘ

Pracownik Magazynowy

Gram Sadeccy sp.j.

Lokalizacja: łódzkie/ Łęczyca
wykonywanie powierzonych zadań w magazynie, w szczególności: przyjmowanie dostaw prawidłowe rozlokowanie towarów w magazynie wykładanie towarów na półki sklepowe dbanie o czystość na magazynie kontrolowanie...

Lokalizacja: łódzkie/ Kutno