Praca: Magazynier


Powiatowy Urząd Pracy w Zgierzu
Magazynier
Miejsce pracy: Boczki
Numer: StPr/21/2142
OBOWIĄZKI:

odbiór ilościowy,jakościowy towarów do magazynu, wydawanie towaru, prowadzenie dokumentacji magazynowej przy użyciu programu subiekt GT

WARUNKI PRACY:

Wymagania konieczne:

Wykształcenie: podstawowe, brak


Wymagania inne:

posługiwanie się programem magazynowym subiekt GT

Miejsce pracy:

Boczki


Rodzaj umowy:

Umowa zlecenie / Umowa o świadczenie usług


Wynagrodzenie brutto:

od 19,7 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Zgierzu



Zobacz podobne oferty

h3

Kontroler przyjęcia i wysyłki towaru

Solid Group Sp. z o.o.

Lokalizacja: łódzkie/ Podkonice Duże
Dodane: dzisiaj
Opis stanowiska: Weryfikacja towaru wysyłanego do sklepów Weryfikacja towaru przyjmowanego na magazyn Wymagania: Niekaralność Dyspozycyjność Dokładność w wykonywaniu powierzonych obowiązków Uczciwość...
POZNAJ OFERTĘ

Magazynier / Operator wózka widłowego

PEKAES Sp. z o.o.

Lokalizacja: łódzkie/ Łódź
Dodane: dzisiaj
Jeśli: Posiadasz uprawnienia UDT oraz doświadczenie w kierowaniu wózkiem widłowym Chcesz pracować w jednej z największych firm logistycznych w Polsce Jesteś sumienny i odpowiedzialny Zapraszamy do pracy w PEKAES!
POZNAJ OFERTĘ

Magazynier

Rhenus Delivery Services Sp. z o.o.

Lokalizacja: łódzkie/ Łódź - ul. Niciarniana 54
Dodane: wczoraj
Zakres obowiązków: kompletowanie i przygotowywanie towarów o różnych gabarytach do wysyłki, kontrolowanie jakościowe i ilościowe towaru nadawanego do transportu, praca ze skanerem, utrzymanie porządku w...
POZNAJ OFERTĘ

Magazynier

Alpla Opakowania z Tworzyw Sztucznych Sp. z o.o.

Lokalizacja: łódzkie/ Radomsko
Dodane: wczoraj
załadunek i rozładunek ciężarówek przewożenie półproduktów, opakowań i produktów finalnych w obszarze magazynowym ustawianie opakowań i produktów w wyznaczonych miejscach w magazynie wysokiego składowania...
POZNAJ OFERTĘ