Praca: Magazynier


Powiatowy Urząd Pracy w Tomaszowie Mazowieckim
Magazynier
Miejsce pracy: Tomaszów Mazowiecki
Numer: StPr/21/1538
OBOWIĄZKI:
prace magazynowe (przyjmowanie i wydawanie towarów)
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: podstawowe, brak

Miejsce pracy:

Tomaszów Mazowiecki


Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na czas określony


Wynagrodzenie brutto:

od 2 800 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Tomaszowie Mazowieckim



Zobacz podobne oferty

h3

Kontroler przyjęcia i wysyłki towaru

Solid Group Sp. z o.o.

Lokalizacja: łódzkie/ Podkonice Duże
Dodane: wczoraj
Opis stanowiska: Weryfikacja towaru wysyłanego do sklepów Weryfikacja towaru przyjmowanego na magazyn Wymagania: Niekaralność Dyspozycyjność Dokładność w wykonywaniu powierzonych obowiązków Uczciwość...
POZNAJ OFERTĘ

Magazynier - branża motoryzacyjna

OPOLTRANS Spółka z o.o.

Lokalizacja: łódzkie/ Łódź
Dodane: wczoraj
Przyjmowanie i wydawanie towarów z magazynu Praca ze skanerem Utrzymywanie porządku na magazynie Dbałość o prawidłowy obieg dokumentacji magazynowej Wykształcenie związane z branżą motoryzacyjną Podstawowa...
POZNAJ OFERTĘ

Magazynier / Operator wózka widłowego

PEKAES Sp. z o.o.

Lokalizacja: łódzkie/ Łódź
Dodane: wczoraj
Jeśli: Posiadasz uprawnienia UDT oraz doświadczenie w kierowaniu wózkiem widłowym Chcesz pracować w jednej z największych firm logistycznych w Polsce Jesteś sumienny i odpowiedzialny Zapraszamy do pracy w PEKAES!
POZNAJ OFERTĘ

Magazynier – operator wózka

Spedimex Sp. z o.o.

Lokalizacja: łódzkie/ Stryków
Dodane: wczoraj
Do obowiązków osoby zatrudnionej na powyższym stanowisku należeć będzie : załadunek oraz rozładunek towarów preparacja produktów na palety obsługa wózków widłowych oraz skanera czynności związane z...
POZNAJ OFERTĘ