Praca: Magazynier


Powiatowy Urząd Pracy w Zgierzu
Magazynier
Miejsce pracy: Dobra
Numer: StPr/20/1861
OBOWIĄZKI:

sortowanie przesyłek, rozładunek, zaladunek samochodów

WARUNKI PRACY:

Wymagania konieczne:

Wykształcenie: brak lub niepełne podstawowe, brak


Wymagania inne:

mile widziana znajomość języka ukraińskiego i rosyjskiego

Miejsce pracy:

Dobra


Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na czas określony


Wynagrodzenie brutto:

od 18,3 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Zgierzu



Zobacz podobne oferty

Magazynier

Powiatowy Urząd Pracy w Radomsku

Lokalizacja: łódzkie/ Gidle
Dodane: wczoraj
w/g zakresu czynności Wymagania konieczne: Wykształcenie: średnie zawodowe, brak Wykształcenie: zasadnicze zawodowe, brak Wymagania dodatkowe: Uprawnienia: Prawo jazdy kat.B
POZNAJ OFERTĘ

Magazynier / Operator wózka widłowego

PEKAES Sp. z o.o.

Lokalizacja: łódzkie/ Łódź
Dodane: wczoraj
Jeśli: Posiadasz uprawnienia UDT oraz doświadczenie w kierowaniu wózkiem widłowym Posiadasz prawo jazdy kat. B Chcesz pracować w jednej z największych firm logistycznych w Polsce Jesteś sumienny i odpowiedzialny...
POZNAJ OFERTĘ

Magazynier (m/k)

Trenkwalder

Lokalizacja: łódzkie/ Łódź, Widzew
Dodane: wczoraj
załadunek i rozładunek, praca przy pomocy wózka widłowego, dostarczanie komponentów do linii produkcyjnych. doświadczenie w pracy jako magazynier, uprawnienia do obsługi wózków widłowych UDT, gotowość do pracy...
POZNAJ OFERTĘ

Magazynier

Powiatowy Urząd Pracy w Piotrkowie Trybunalskim

Lokalizacja: łódzkie/ Wola Bykowska
Dodane: 2021-03-02
Przyjmowanie/wydawanie towarów; kompletowanie/układanie towarów; transport towarów; prace ze skanerem, komputerem; uczestnictwo w odbiorze ilościowym i jakościowym; prowadzenie inwentaryzacji.Praca w systemie...
POZNAJ OFERTĘ