Praca: Magazynier

Powiatowy Urząd Pracy Łódź-Wschód
Magazynier
Miejsce pracy: Rzgów
Numer: StPr/21/0072
OBOWIĄZKI:
Przyjmowanie towarów do magazynu; sporządzanie dokumentacji magazynowej przy użyciu programów komputerowych lub metodami tradycyjnymi; kontakt z zespołem oraz klientami i dostawcami w języku hindi.
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: brak lub niepełne podstawowe, brak

Wymagania inne:

komunikatywna znajomość języka hindipredyspozycje do ciężkiej pracy fizycznejumiejętność obsługi komputeraumiejętność pracy w zespole

Miejsce pracy:

Rzgów

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na czas określony

Wynagrodzenie brutto:

od 3 000 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy Łódź-Wschód