Praca: Magazynier


Powiatowy Urząd Pracy w Zgierzu
Magazynier
Miejsce pracy: Dobra
Numer: StPr/20/1861
OBOWIĄZKI:
sortowanie przesyłek, rozładunek, zaladunek samochodów
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: brak lub niepełne podstawowe, brak


Wymagania inne:

mile widziana znajomość języka ukraińskiego i rosyjskiego

Miejsce pracy:

Dobra


Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na czas określony


Wynagrodzenie brutto:

od 18,3 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Zgierzu



Zobacz podobne oferty

Magazynier

Powiatowy Urząd Pracy w Radomsku

Lokalizacja: łódzkie/ Radomsko
Dodane: wczoraj
prace magazynowe Wymagania konieczne: Wykształcenie: zasadnicze zawodowe, brak Uprawnienia: operator wózka widłowego Wymagania inne: konieczne uprawnienia do obsługi wózków widłowych UDT
POZNAJ OFERTĘ

Magazynier

Powiatowy Urząd Pracy w Zgierzu

Lokalizacja: łódzkie/ Stryków
Dodane: wczoraj
pakowanie i rozpakowywanie paczek, kontrola stanów magazynowych, przygotowywanie paczek do wysyłki, obsługa czytników i skanerów kodów kreskowych mile widziana Wymagania konieczne: Wykształcenie: brak lub niepełne...
POZNAJ OFERTĘ

Magazynier

Powiatowy Urząd Pracy w Bełchatowie

Lokalizacja: łódzkie/ Żłobnica
Dodane: wczoraj
Przyjmowanie i wydawanie towarów do i z magazynu, nadzór nad stanami magazynowymi, inwentaryzacja magazynowa. Wymagania konieczne: Wykształcenie: brak lub niepełne podstawowe, brak Wymagania inne: Mile widziane...
POZNAJ OFERTĘ

Magazynier

Powiatowy Urząd Pracy w Zgierzu

Lokalizacja: łódzkie/ Dobra
Dodane: wczoraj
Sortowanie przesyłek, dźwiganie przedmiotów zgodnie z umową indywidualnie do 30 kg, zespołowo do 70 kg; praca z ręcznym wózkiem paletowym i przenośnikiem taśmowym Wymagania konieczne: Wykształcenie: podstawowe,...
POZNAJ OFERTĘ