Praca: Magazynier

Powiatowy Urząd Pracy w Piotrkowie Trybunalskim
Magazynier
Miejsce pracy: Wolbórz
Numer: StPr/20/1957
OBOWIĄZKI:
-kompletacja zamówień,-kompletacja towaru,-obsługa wózków,-obsługa systemu głosowego;praca w trzyzmianowym systemie czasu pracy (6-14, 14-22, 22-6)pracodawca użytkownik: FM POLSKA SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ, NIP 8381000827
WARUNKI PRACY:
Wymagania dodatkowe:

Wykształcenie: podstawowe, brak

Wymagania inne:

obsługa wózków jezdniowych unoszących

Miejsce pracy:

Wolbórz

Rodzaj umowy:

Umowa zlecenie / Umowa o świadczenie usług

Wynagrodzenie brutto:

od 17 PLN

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Piotrkowie Trybunalskim