Praca: Magazynier

Powiatowy Urząd Pracy w Zgierzu
Magazynier
Miejsce pracy: Stryków
Numer: StPr/20/1512
OBOWIĄZKI:

Dźwiganie towarów, pojemników w granicach BHP

WARUNKI PRACY:

Wymagania konieczne:

Wykształcenie: podstawowe, brak

Miejsce pracy:

Stryków

Rodzaj umowy:

Umowa zlecenie / Umowa o świadczenie usług

Wynagrodzenie brutto:

od 17 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Zgierzu

Zobacz podobne oferty

Magazynier – operator wózka

Spedimex Sp. z o.o.

Lokalizacja: łódzkie/ Stryków
Dodane: wczoraj
załadunek oraz rozładunek towarów kompletacja zamówienie przy pomocy wózka widłowego unoszącego preparacja produktów na palety obsługa wózków widłowych oraz skanera/komputera czynności związane z utrzymaniem...
POZNAJ OFERTĘ

Magazynier

Klient portalu Praca.pl

Lokalizacja: łódzkie/ Pabianice
Wydawanie, układanie i przyjmowanie towarów. Doświadczenie na podobnym stanowisku. Posiadanie uprawnień do obsługi wózka widłowego. Osoby tylko z okolic Pabianic.
POZNAJ OFERTĘ

Magazynier

przyjęcie / wydanie towaru pakowanie / towarów kontrola jakości skanowanie towaru czynności związane z utrzymaniem magazynu zachowanie norm i standardów BHP gotowości do pracy w systemie zmianowym motywacji do...
POZNAJ OFERTĘ

Magazynier - branża motoryzacyjna

OPOLTRANS Spółka z o.o.

Lokalizacja: łódzkie/ Łódź
Przyjmowanie i wydawanie towarów z magazynu Utrzymywanie porządku na magazynie Dbałość o prawidłowy obieg dokumentacji magazynowej Wykształcenie związane z branżą motoryzacyjną Podstawowa znajomość części...