Praca: Magazynier

Powiatowy Urząd Pracy w Zgierzu
Magazynier
Miejsce pracy: Sosnowiec
Numer: StPr/20/1586
OBOWIĄZKI:
PRZYJMOWANIE I WYDAWANIA Z MAGAZYNU TOWARÓW ;ROZMIESZCZENIE TOWARÓW W MAGAZYNIE;PRZYGOTOWANIA TOWARÓW DO WYDAWANIA ; mile widziana znajomość ukraińskiego języka wymagana do kontaktowania z pracownikami oraz kierownictwem
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: brak lub niepełne podstawowe, brak
Uprawnienia: Uprawnienie na wózki widłowe

Wymagania dodatkowe:

Język: ukraiński, w mowie - A1 - początkujący, w piśmie - A1 - początkujący

Wymagania inne:

mile widziana znajomość jęz. ukraińskiego

Miejsce pracy:

Sosnowiec

Rodzaj umowy:

Umowa zlecenie / Umowa o świadczenie usług

Wynagrodzenie brutto:

od 17 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Zgierzu