Praca: Magazynier

Powiatowy Urząd Pracy w Zgierzu
Magazynier
Miejsce pracy: Tymianka
Numer: StPr/20/1489
OBOWIĄZKI:

Przyjmowanie do magazynu towaru i jego rozładunek, utrzymanie czystości w magazynie i przejezdności dróg. Prowadzenie dokumentacji magazynowej przy użyciu programów komputerowych, wydawanie towarów na podstawie dowodów rozchodowych. Zabezpieczenie towarów przed uszkodzeniem. Obsługa programu SAPR3 oraz systemu WMS wraz ze zintegrowanymi skanerami magazynowymi. Obsługa urządzeń pakujacych i etykujących JET PACK oraz maszyn pakujących FLOW PACK.

WARUNKI PRACY:

Wymagania konieczne:

Wykształcenie: brak lub niepełne podstawowe, brak

Wymagania inne:

Umiejętności obsługi urządzeń pakujacych i etykietujących JET PACK oraz maszyn pakujących FLOW PACK. Umiejętność obsługi programu SAPR3 oraz systemu WMS wraz ze zinegrowanymi skanerami magazynowymi. Umiejętność obsługi skanera magazynowego i urządzeń pakujących. Umiejętność przeprowadzania inwentaryzacji doraźnych i zdawczo-odbiorczych.

Miejsce pracy:

Tymianka

Rodzaj umowy:

Umowa zlecenie / Umowa o świadczenie usług

Wynagrodzenie brutto:

od 17 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Zgierzu